S bivšim makroom podvodila svoje sestre od 13, 14 i 15 godina

26.9.2013.
17:32
VOYO logo

Na Županijskom sudu u Slavonskom Brodu počelo je suđenje J.S. (53), osumnjičenom za podvođenje i spolni odnos s maloljetnicama. Uz njega se sudi i S.U. (23), osumnjičenoj za podvođenje svojih triju malodobnih sestara, te još četvorici klijenata koji su spolno općili s djevojčicama. Glavni osumnjičeni J. S. doveden je iz istražnog zatvora, a ostali su suđenje čekali na slobodi. Glavna je rasprava već bila odgađana jer je S. U. u međuvremenu rodila i ima bebu.

Riječ je o još jednom stravičnom slučaju koji je u selu 30-ak kilometara udaljenom od Slavonskog Broda otkrila inspekcija Ministarstva socijalne politike i mladih, a koji je na vidjelo isplivao u siječnju ove godine. Iz socijalno ugrožene obitelji s većim brojem djece Centar za socijalnu skrb nakon duljeg zanemarivanja izdvojio je najugroženiju djecu, a ostalu ostavio na skrbi roditeljima. Ta je nerazumna odluka kasnije došla na naplatu jer se ispostavilo da najstarija kći za novac podvodi svoje maloljetne sestre u dobi od 13, 14 i 15 godina.

Ministrica Milanka Opačić još je tada najavila podnošenje kaznenih prijava protiv svih odgovornih, uključujući i roditelje te nemarne djelatnike Centra.

Inače, 53-godišnjak je već prije nepravomoćno osuđivan za ista kaznena djela, a zanimljivo je da je u jednom od prethodnih slučajeva njegova žrtva bila i sada osumnjičena 23-godišnjakinja.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
gs australija
Gledaj odmah bez reklama
VOYO logo
Još iz rubrike
Image
ODUZEO MU PREDNOST PROLASKA /

Pijani vozač kombijem naletio na biciklista u Međimurju