Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Crna kronika /

Pljačkaš preminuo nakon obračuna s policijom

Policija je u četvrtak navečer na Laništu pokušala uhititi osobu koja je opljačkala poslovnicu PBZ-a.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

U pljački poslovnice PBZ-a jučer popodne u Hrgovićima, policija je, prema neslužbenim informacijama, tragala za počiniteljem koji je uspio pobjeći i sakriti se u stan na zagrebačkom Laništu, nakon čega je pokušao pobjeći, a prema neslužbenim informacijama, navodno je oko 22 sata zapucao na policiju i pobjegao s mjesta događaja.

Neslužbeno se također doznaje da je muškarac uhićen nedaleko od Zagreba, piše Večernji list . Iako još nije službeno utvrđeno, muškarac si je tijekom uhićenja sam pucao u glavu ili je stradao od policijskog metka.

Naime, iako se prvotno sumnjalo da je stradao u obračunu, Večernji list neslužbeno doznaje da je muškarac sam sebi tijekom uhićenja pucao u glavu.

S teškim ozljedama muškarac je prevezen u bolnicu Sestara milosrdnica, gdje je 20 minuta nakon ponoći podlegao ozljedama.

Pojedini mediji pišu da je riječ o osobi koja je poznata kao izuzetno nasilna te je zbog toga i osuđivana, pa je na terenu bila i Antiteroristička jedinica Lučko.

PU zagrebačka najavila je za danas konferenciju za novinare, a u pozivu se napominje da su razriješena tri razbojništva u poslovnicama banaka. Više detalja o svemu bit će poznato nakon konferencije.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike