Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
PU zagrebačka /

Lažirao ugovor da je vlasnik groba na Mirogoju i prodao ga za pola milijuna kuna

Prvo je lažno sam sebi ustupio to grobno mjesto, a onda ga i dalje prodao 47-godišnjakinji...

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Zagrebačka policija objavila je da je dovršila kriminalističko istraživanje nad muškarcem zbog sumnje da je temeljem nevjerodostojnog dokumenta sebi pribavio grobno mjesto na groblju u Ulici Hermanna Bollea.

Postoji sumnja da je ili nabavio, ili sam izradio lažan Ugovor o pravu korištenja grobnog mjesta - odnosno lažan dokument u kojem tvrdi da mu je 35-godišnja vlasnica njemu isto ustupila.

Osumnjičeni je potom u gradskom uredu priložio takav Ugovor i doveo "ovlaštene osobe u zabludu", a osim toga oštetio je i pravu korisnicu tog mjesta.

Ali to nije sve... Kasnije je isto grobno mjesto osumnjičeni ustupio 47-godišnjakinji. Materijalna šteta pričinjena ovim kaznenim djelima iznosi oko 500.000 kuna.

37-godišnjaku se sada na teret stavljaju kaznena djela "Krivotvorenje isprave" i "Prijevare", a protiv njega je podnijeto posebno izvješće nadležnom državnom odvjetništvu.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike