otuđio 22 tisuće kuna /

Četiri mjeseca pljačkao plastičnim pištoljem

Image
Foto: photos.com

Zagrebačka policija uhitila je 28-godišnjeg razbojnika kojega sumnjiči da je naoružan plinskim ili plastičnim pištoljima u posljednja četiri mjeseca iz benzinskih postaja i trgovina opljačkao oko 22 tisuće kuna.

27.6.2013.
13:07
photos.com
VOYO logo

Razbojnik je uhićen neposredno nakon pljačke posljednje benzinske u ponedjeljak navečer kada ga je policijska ophodnja opazila kako bježi s plijenom, izvijestila je policija.

Nekoliko minuta ranije on je maskiran potkapom s prorezima za oči, tzv. fantomkom, upao na benzinsku postaju u Planinskoj ulici u Zagrebu i uperio plinski pištolj u djelatnika, naredivši mu da otvori blagajnu. S plijenom od 2.310 kuna potom je pobjegao prema Dugoselskoj ulici gdje ga je zaustavili policajci.

Tijekom ispitivanja u postaji 28-godišnjak je povezan s pljačkama još tri benzinske postaje i tri trgovine koje su opljačkane od veljače ove godine.

U policiji tvrde da je razbojnik sve "akcije" odradio maskiran i naoružan lažnim pištoljima, a nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja predan je pritvorskom nadzorniku.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
ksw
NE PROPUSTI 21. VELJAČE!
VOYO logo
Još iz rubrike