Adlešič: Vjerujem da će se Boysi ujediniti!

'Ako se ujedine i donesu nakon toga zaključke da je potrebno pokazati da nisu huligani, onda će i kazna UEFA-e ipak imati za posljedicu nešto dobro', poučila je Đurđa Adlešič navijače.

15.12.2009.
17:47
VOYO logo

U povodu utakmice između Dinama i Temišvara, koja će se u četvrtak na Maksimiru igrati bez navijača, potpredsjednica Vlade Đurđa Adlešič izjavila je da kazna bila potpuno očekivana.

"Iskreno, vjerujem da će se prvo svi navijači Dinama ujediniti sada - i nije svako zlo za zlo - ako se ujedine i donesu nakon toga zaključke da je potrebno pokazati da nisu huligani, a huligana ima pet posto ili manje, sve ostalo su navijači, onda će ova ružna mjera ipak imati za posljedicu nešto dobro", rekla je potpredsjednica Vlade nakon sastanka s udrugama i terapijskim zajednicama koje se bave suzbijanjem zloporabe opojnih droga.

Adlešić je to izjavila odgovarajući na novinarsko pitanje kako komentira to što će se utakmica igrati bez navijača i najavu navijača Dinama da će se okupiti na Dolcu kako bi dokazali da oni nisu huligani.

"Odavno za nas nemaju sluha vani i bilo je pitanje kada će nam se dogoditi ova ili neka stroža kazna", izjavila je.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

"Kad usporedim stanje navijačkih skupina u našem okruženju, ne želim im se dodvoriti, ali pogledajte Bosnu i Hercegovinu, pogledajte Srbiju - vidjet ćete da kod nas stanje još uvijek nije takvo da bismo ga proglasili krajnje zabrinjavajućim. Ono jest loše i zahtijeva intervenciju, ali je dobro da smo s intervencijama i sa svim krenuli ipak na vrijeme", zaključila je Adlešič.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
ksw
NE PROPUSTI 21. VELJAČE!
VOYO logo
Još iz rubrike
Image
RIBE U ŠOKU /

Došao novi kit koji ne treba parazite da ga čine ljepšim i nijedna pus*y mu ne može odoljeti