UMALO JUNAK / Kakva čarolija Olma: Navijačima Reala srce je stalo, ali 'našeg' Danija izdala je sreća

U drugoj od najavljene četiri minute nadoknade, cijeli Bernabeu je zanijemio. Loptu je na drugoj stativi na prsa primio Dani Olmo i odmah pokušao lobom preko Lunina, ali je pogodio prečku

7.3.2024.
10:10

Real Madrid je na Santiago Bernabeu donio 1:0 iz prvog susreta osimne finala Lige prvaka na gostovanju kod Leipziga te se očekivalo kako će u uzvratu lagano potvrditi prolaz među osam najboljih.

UZBUDLJIV OKRŠAJ /

Olmov Leipzig dominirao - Modrićev Real prošao. Navijači zviždali Madriđanima

Međutim, mučila se ekipa Carla Ancelottija dugo vremena i čak dobila zvižduke svojih navijača sve do 65. minute kada je na asistenciju Judea Bellinghama zabio Vinicius. Trajalo je slavlje domaćina svega tri minute kada je na dodavanje Rauma zabio Orban za izjednačenje.

Gorilo je pod nogama Realu do samog kraja susreta kada je Talijan Massa odsvirao kraj susreta. No, u drugoj od najavljene četiri minute nadoknade, cijeli Bernabeu je zanijemio. Loptu je na drugoj stativi na prsa primio Dani Olmo i odmah pokušao lobom preko Lunina, ali je pogodio prečku. Situaciju pogledajte OVDJE.

Srce je na trenutak stalo domaćim navijačima, a Olma je svega par centimetara dijelilo od toga da postane heroj u očima navijača Leipziga, ali i Barcelone koji bi rado vidjeli kako njihov najveći rival pati i potencijalno ispada iz Lige prvaka. Završilo je 1:1 te je na kraju Real prošao zbog prednosti iz prvog susreta.

Spektakularnu FNC 15 priredbu iz Ljubljane možete gledati u prijenosu UŽIVO 30. ožujka na Voyo platformi