IDE GA / Gvardiol u golgeterskoj formi: Pogledajte kako je zabio novi gol za Manchester City

• Gvardiol u golgeterskoj formi: Pogledajte kako je zabio novi gol za Manchester City

28.4.2024.
18:43

Hrvatski branič Joško Gvardiol u sjajnoj je golgeterskoj formi. U nedjelju je u dvoboju 35. kola Premier lige zabio za vodstvo Manchester Cityja u pobjedi 2-0 kod Nottingham Foresta.

HNL LUDILO /

Zgodne navijačice iskoristile sunčan dan i privukle pažnju na tribinama u Gorici

Igrala se 32. minuta kada je Kevin de Bruyne ubacio iz kornera, a Gvardiol je bio prvi na lopti u petercu te ju glavom pospremio u mrežu za 1-0 Građana. Gol pogledajte ovdje.

Ranije ovog mjeseca hrvatski branič zabio je prvijenac u Premier ligi protiv Lutona, a nekoliko dana ranije zabio je i Real Madridu u Ligi prvaka.

City je vodstvo udvostručuio u 71. minuti kada je za 2-0 pogodio Haaland.

Gvardiol je odigrao cijelu utakmicu, dok je Mateo Kovačić ušao na početku drugog poluvremena.

Građani su drugi na ljestvici sa 79 bodova, jednim manje od vodećeg Arsenala, ali imaju i utakmicu manje. Nottingham je 17. s 26 bodova.