TRANSFER NA POMOLU? / Perezu zapeo za oko bivši dinamovac: 'On je zvijezda. Ima sjajne kvalitete'

7.3.2024.
14:04

Real Madrid i RB Leipzig su u srijedu na Santiago Bernabeu odigrali 1-1 čime je "Kraljevski klub" obranio gostujućih 1-0 i osigurao četvrtfinale Lige prvaka. Real " je "visio" veći dio susreta protiv RB Leipziga, ali njemački sastav nije uspio iskoristiti niz prilika koje je imao. Na koncu je susret završio 1-1 i Real je obranio njemačkih 1-0. Vinicius Junior je doveo Real u vodstvo u 65. minuti, a izjednačio je Willi Orban tri minute kasnije.

NJEMAČKI BILD TVRDI /

Luka Modrić dobio dvije nove ponude za nastavak karijere

Leipzig je odigrao sjajnu utakmicu, Real je 'opasno živio' veći dio susreta, a jedan od najboljih u redovima njemačke ekipe bio je bivši igrač zagrebačkog Dinama, Španjolac Dani Olmo.

Njegov nastup oduševio je predsjednika Reala Florentina Pereza, a španjolski mediji su to protumačili kao najavu mogućeg transfera na Santiago Bernabeu.

'On je zvijezda. Ima sjajne kvalitete", rekao je navodno Perez u svečanoj loži, a prenosi Fichajes.

Olmo je u Leizig stigao 2020. godine iz zagrebačkog Dinama, koji ga je doveo 2014. iz omladinskog pogona Realovog najvećeg rivala, Barcelone.

Prema Transfermarktu Olmo trenutno vijedi 50 milijuna eura, a ugovor s Leipzigom istječe mu 2027. godine.

Spektakularnu FNC 15 priredbu iz Ljubljane možete gledati u prijenosu UŽIVO 30. ožujka na Voyo platformi