SANE SPASIO BAYERN / Bavarski gigant teško do gostujuće pobjede protiv prosječne momčadi

Sane se pokazao džokerom s klupe za Bayern u Frankfurtu

26.2.2022.
21:49

Bavarski velikan Bayern München u subotu u Frankfurtu slavio je protiv Eintrachta 1-0 u 24. kolu Bundeslige, povećavši prednost od 9 bodova ispred Dortmunda, koji u nedjelju igra u Augsburgu.

KAKVA NOĆ, LUDILO U NAMA /

Liverpool u osam minuta potopio Inter, Perišić oduševio: Bayern Munchen se nasukao u Salzburgu

U nimalo spektakularnoj, ali napetoj utakmici, Bavarci su do pobjede došli preko Leroya Sanéa (71), uz dodavanje Kimmicha.

Sane se pokazao džokerom s klupe, jer je ušao umjesto Marcela Sabitzera četiri minute prije gola.
Kristijan Jakić nije igrao za domaće zbog kartona, a Josip Stanišić je ostao na klupi Bayerna.

1. Bayern München 24 19 1 4 75:26 58
  2. Borussia Dortmund 23 16 1 6 63:36 49
  3. Bayer Leverkusen 24 13 5 6 63:39 44
  4. Freiburg 24 11 7 6 39:26 40
  5. Hoffenheim 24 12 4 8 47:36 40
  6. Leipzig 23 11 4 8 49:28 37
  7. Union Berlin 24 10 7 7 32:32 37
  8. Köln 24 9 9 6 36:38 36