ZAGREPČANIN SE SNAŠAO / Svaka čast, majstore: Borna Rendulić zabio svoj prvi gol u NHL-u!

Rendulić je u svom četvrtom nastupu u NHL-u na ledu proveo 11:05 minuta, a pogodak je postigao iz svog jedinog udarca na vrata, dok je usto "zaradio" i dvije minute kazne.

1.1.2015.
9:51
AP

DENVER - Najbolji hrvatski hokejaš BornaRendulić postigao je svoj prvi pogodak u NHL ligi u 4-3 domaćoj pobjedi Colorado Avalanchea protiv Philadelphia Flyersa u produžetku.

Rendulić je pogodio za 2-1 vodstvo svoje momčadi 5:43 minuta prije kraja druge trećine kada se odlično postavio na udarac sa 10-ak metara po sredini suparničkog gola, a nakon što ga je GabrielLandesk uposlio zapucao je iz prve i "probio" SteveaMasona na vratima Flyersa.

Borna Rendulić

Preostale golove za Colorado postigli su NateGuenin, JaroneIginla i RyanO'Reilly, koji je zabio u produžetku, dok su strijelci za Philadelphiju bili JakubVoraček, VincentLecavalier i ClaudeGiroux.

Usprkos ovoj pobjedi, Colorado u 2015. godinu ulazi kao posljednja momčad skupine Central sa 36 bodova, 16 manje od vodećih Chicago Blackhawksa, dok im doigravanje "bježi" devet bodova.