DINAMO ZDRAV, ALI IZVAN FORME / Rijeka slavila uz Armadin WC papir

U utakmici koja se trebala igrati prije gotovo mjesec dana, ali je odgođena zbog crijevne viroze među Dinamovcima, Rijeka je "modre" svladala s 1-0.

19.11.2008.
22:02

RIJEKA - U zaostaloj utakmici 12. kola Prve HNL Rijeka je u srijedu na Kantridi pobijedila Dinamo 1-0. Jedini zgoditak za domaćine postigao je u 17. minuti Anas Sharbini.

Gosti, koji 26. listopada nisu bili u stanju igrati zbog crijevne viroze kojom su se zarazili, od 11. su minute igrali bez Igora Bišćana. Sudac mu je dodijelio crveni karton zbog rušenja Matka.

Na cijelom je susretu registrirano gotovo 50 prekršaja, a podijeljeno je i deset žutih kartona.

Armada je, kako je i obećala u svom proglasu, na stadion došla opremljena rolama toaletnog papira.

Lošoj Dinamovoj formi najviše se vesele u Splitu jer Hajduk sada zaostaje samo bod za još uvijek vodećim Zagrepčanima.