KAKVA ASISTENCIJA / Ovacije navijača Reala za Luku Modrića!

U dvoboju 6. kola španjolskog prvenstva Real Madrid je na svom Bernabeu slavio protiv Deportiva iz La Corune, a asistenciju za pogodak na utakmici upisao je Luka Modrić koji je iz igre ispraćen pravim ovacijama.

1.10.2012.
9:36
RTL

Luka Modrić je sjajno asistirao Di Mariji za vodstvo Reala 2:1, a najbolji igrač hrvatske reprezentacije je dobio žuti karton u 50. minuti, te izašao iz igre osam minuta kasnije uz ovacije prepunih tribina stadiona Santiago Bernabeu.

Deportivo je poveo zgoditkom Rikija u 16. minuti, ali to Realu nije smetalo da pogocima Cristiana Ronalda (23-11m,44,84-11m), Angela Di Marije (38) i Pepea (66) dođe do uvjerljive pobjede.

Ronaldo je s tri pogotka i ukupno šest dostigao Lea Messija, a njih dvojica imaju po gol manje od Falcaoa iz Atletica.

Real je pobjedom došao do šestog mjesta, ali još uvijek zaostaje velikih osam bodova za Barcelonom, koja zasad ima maksimalan učinak.

U drugoj utakmici večernjeg programa Osasuna je s visokih 4:0 kod kuće pobijedila Levante.