PRAVA ŠTETA / Zubčića greška na posljednjem dijelu staze stajala potencijalnog postolja: Na kraju je bio diskvalificiran

22.12.2023.
21:59
profimedia

Filip Zubčić prvu je vožnju u Madonni di Campiglio odvozio sjajno i završio na odličnom osmom mjestu, no u drugoj je zbog greške u posljednjem dijelu staze diskvalificiran.

AJMO DEČKI! /

Zubčić i Rodeš izborili drugu vožnju slaloma u Madonni di Camiglio: Kolega ostao bez prilike za stotinku

Još jedan hrvatski skijaš koji je izborio drugu vožnju slaloma u Italiji je Istok Rodeš koji je na kraju natjecanja završio na 26. mjestu.

Iako je u prvoj vožnji prvi bio Francuz Clement Noel koji je imao preko pola sekunde prednosti, u drugoj ga je vožnji prestigao Austrijanac Marco Schwarz.

Sjajnu vožnju u drugom krugu odradio je Britanac Dave Ryding. On je u prvoj vožnji završio na 15. mjestu, da bi na kraju senzacionalno završio na postolju kao trećeplasirani.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.