AJMO DEČKI! / Zubčić i Rodeš izborili drugu vožnju slaloma u Madonni di Camiglio: Kolega ostao bez prilike za stotinku

Zubčić se nakon prve vožnje nalazi na osmom mjestu, dok je Rodeš zauzeo 22. poziciju. Kolega je na koncu osvojio 31. mjesto

22.12.2023.
19:22
profimedia

Hrvatski skijaši Filip Zubčić i Istok Rodeš izborili su drugu vožnju slalom Svjetskog kupa u talijanskoj Madonni di Campiglio, dok je Samuel Kolega ostao bez druge vožnje za svega jednu stotinku sekunde.

SVJETSKO PRVENSTVO /

Krčmar ostvario povijesni uspjeh! Loše je krenuo, a onda demolirao 12. igrača svijeta i ušao u osminu finala

Zubčić se nakon prve vožnje nalazi na osmom mjestu, dok je Rodeš zauzeo 22. poziciju. Kolega je na koncu osvojio 31. mjesto, a plasman među 30 najboljih pobjegao mu je za stotinku sekunde.

Najbolji rezultat prve vožnje imao je Francuz Clement Noel koji je ostvario vrijeme 47.96. Drugi je bio Norvežanin Timon Haugan sa 37 stotinki sekunde zaostatka, a isti zaostatak je imao i Švicarac Loic Meillard na trećem mjestu.

Zubčić je bio osmi sa 0.57 sekunde minusa, dok Rodeš ima 1.70 sekunde zaostatka na 22. mjestu.

Druga vožnja je na rasporedu u 20.45 sati.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.