AMBICIOZNO, NEMA ŠTO / Jedna od najvećih zvijezda Real Madrida poslala snažnu poruku: 'Želim ono što je Modrić napravio, to je moja glavna preokupacija'

Luka Modrić je za Real protiv Chelseaja igrao do 82. minute i travnjak je napustio uz ovacije cijelog stadiona

13.4.2023.
13:31

Real Madrid je pred 63.142 gledatelja na Santiago Bernabeu pobijedio Chelsea s 2-0 golovima Karima Benzeme (21) i Marca Asensia (74). Gosti su od 59. minute igrali bez isključenog Bena Chilwella.

POEZIJA POKRETA /

Veličanstveni Luka Modrić činio zvijezde Chelseaja smiješnima: Samo pogledajte ovo i sve će vam biti jasno

Luka Modrić je za Real igrao do 82. minute i travnjak je napustio uz ovacije cijelog stadiona.

Po mnogima najbolji igrač utakmice bio je sjajni ofenzivac Reala Vinicius Junior, koji je protiv Chelseaja asistirao za oba pogotka, a nakon susreta istaknuo je da još dugo želi ostati u Realu i s "Kraljevskim klubom" osvojiti brojne trofeje.

"Igrali smo jako dobro, pritiskali smo cijelo vrijeme. Bila je to jedna od najboljih utakmica sezone. Ipak, ostaje nam uzvrat u Londonu, ondje moramo biti hladne glave", rekao je vinicius o utakmici pa poručio:

Vinicius Junior

"Želim osvojiti puno trofeja Lige prvaka, poput Modrića i Benzeme. To je trenutačno moja glavna preokupacija. Svi igrači koji nose dres Reala znaju da je igranje u Ligi prvaka doista posebno. Hvala navijačima koji su nas još jednom nosili do pobjede."