STVARNO, CARLO? / Modrićev trener kontra svih: 'On je bio perfektan, ali ja mislim da je jedan igrač bio još bolji...'

Real je pobijedio Chelsea 2:0 i napravio veliki korak prema polufinalu Lige prvaka

13.4.2023.
9:33

Real Madrid je u prvoj četvrtfinalnoj utakmici Lige prvaka pred 63.142 gledatelja na Santiago Bernabeu pobijedio Chelsea s 2-0 golovima Karima Benzeme (21) i Marca Asensija (74). Gosti su od 59. minute igrali bez isključenog Bena Chilwella.

MAESTRO I TOČKA /

Nema kraja hvalospjevima za našeg Luku: ' Suparničke igrače činio je smiješnima, Modrić je vječan....'

Luka Modrić je za Real odigrao sjajnu utakmicu, a na terenu je bio do 82. minute.

Modrić je svojim nastupom oduševio novinare poznatog portala Goala koji su mu dali najvišu ocjenu (osmicu, koju su dobili i Valverde te Vinicius Junior op.a.).

''Ništa još nije gotovo. Moramo ostati mirni i sve ovo ponoviti na Stamford Bridgeu. Čeka nas teških 90 minuta u Londonu. Zaboravimo na ovaj rezultat, moramo se boriti idući tjedan. Zadovoljan sam, ali možemo biti još bolji. U drugom poluvremenu smo bili malo umorni. pak, lagat ću ako bih rekao da nisam zadovoljan. Odigrali smo kompletnu utakmicu. Bilo je teško, nekad smo i patili, ali smo zabili dva gola. Znamo da ćemo opet patiti u utorak. Chelsea je odlična ekipa'', rekao je trener Reala Carlo Ancelotti nakon utakmice.

Potom je Ancelotti govorio o individualnim nastupima i istaknuo da se ne slaže s općim mišljenjem da je Vinicius Junior bio najbolji igrač na terenu.

''Vinicius je odigrao fantastično, ali jedan je igrač bio još bolji. Po mom mišljenju, Fede Valverde je bio najbolji igrač na terenu. Militao i Alaba bili su jako dobri. Stalno su bili na Sterlingu i Joau Felixu i odigrali vrhunsku utakmicu", poručio je Ancelotti.