WOLFSBURG, BORUSSIA I LEIPZIG PROŠLI U ČETVRTFINALE KUPA: / Brekalo igrao drugo poluvrijeme, Sosa u porazu Stuttgarta izašao iz igre šest minuta prije kraja

Branič hrvatske nogometne reprezentacije Marin Pongračić cijelu utakmicu proveo je na klupi za pričuve

3.2.2021.
23:46

Nogometaši Wolfsburga, Borussije (M) i RB Leipziga plasirali su se u četvrtfinale Njemačkog DFB kupa.

ČUDESNI HAALAND ODVEO BORUSSIJU U ČETVRTFINALE NJEMAČKOG KUPA: /

Norveški wunderkind u produžecima presudio drugoligašu

Borussia M'gladbach je slavila kod Stuttgarta s 2-1, iako su domaći poveli golom Kongoanca Wamagituke već u 2. minuti nakon solo-prodora od čak 70 metara. Francuz Thuram je izjednačio u drugoj minuti nadoknade prvog dijela, a njegov sunarodnjak Plea pogodio je za ukupnih 2-1 u 50. minuti.

Borna Sosa je igrao za domaćine do 84.minute.

Brekalu jedno poluvrijeme, Pongračić na klupi

Wolfsburg je do plasmana među osam došao domaćom pobjedom nad Schalkeom 1-0, a strijelac jedinoga gola bio je Wieghorst u 40. minuti.

Josip Brekalo je ušao za domaće u 46. minuti, dok je Marin Pongračić ostao na klupi.

RB Leipzig je s glatkih 4-0 nadigrao na svom stadionu drugoligaša Bochum, a u strijelce su se upisali Haidara (11), Sabitzer (45pen) i Poulsen (66, 75).