SVAŠTA SE DOGAĐALO NA USKRS U PREMIERLIGI / West Ham osvojio bod u utakmici u kojoj je Nikola Vlašić pao i slomio nogu protivničkom igraču

West Ham je nakon remija s Burnleyjem sve dalje od borbe za pozicije koje vode u europska natjecanja

17.4.2022.
18:52

Nogometaši Newcastlea, najbogatijeg kluba na svijetu otkako su ih preuzeli novi vlasnici, pobijedili su danas na svom terenu Leicester s 2:1, u susretu 33. kola engleske Premier lige. Pobjedu Newcastleu donio je Bruno Guimaraes svojim drugim pogotkom na utakmici u petoj minuti sudačke nadoknade vremena.

STRAVIČNE SCENE /

Uznemirujući prizori iz Londona obilaze svijet: Nikola Vlašić pao na koljena i počeo plakati od muke

Leicester je poveo golom Lookmana (19), da bi junak susreta Portugalac Guimaraes izjednačio u 30. minuti.

Newcastle je upisao devetu pobjedu u prvenstvu i s 37 bodova zauzima 14. mjesto na tablici, a Leicester je na devetom mjestu s 40 bodova.

West Ham i Burnley su u Londonu remizirali 1-1. Vout Vorghost donio je vodstvo Burnleyju golom u 33. minuti, a izjednačio je West Ham preko Thomasa Souceka u 74. minuti. Nikola  Vlašić je igrao za domaćine do 68. minute, a u prvom poluvremenu je slučajno slučajno pao protivničkog igrača Ashleya Westwooda, nakon čega je ovaj somio nogu.

West Ham je sedmi na ljestvici s 52 boda, dok je Burnley na 18. poziciji s 25 bodova.