OVOME SE NIJE NADAO / VIDEO Od heroja do tragičara: Igrač Villarreala posvetio pogodak legendi, a sudac ga je poslao u svlačionicu

Na kraju ipak neće toliko žaliti jer je njegova momčad unatoč igraču manje na travnjaku ipak došla do sva tri boda

24.10.2022.
8:50
profimedia.hr

Villarreal je preokretom stigao do pobjede protiv Almerije rezultatom 2-1 u utakmici 11. kola španjolskog prvenstva. Almeria je stigla u vodstvo u 31. minuti golom Gonzala Melera. Villarreal je odgovorio u drugom djelu kada je Alex Baena u 56. minuti postigao pogodak glavom nakon ubačaja iz kuta koji je izveo Dani Parejo za veliko slavlje domaćina.

STADIONI SVIJETA /

Plutajući stadion u Singapuru zbunjuje ljude iz cijelog svijeta: Prima gotovo 30 tisuća ljudi, a uskoro ga ruše

Nitko nije mogao vjerovati

Išao je proslaviti svoj četvrti pogodak ove sezone prilikom čega je prevukao dres preko glave kako bi pokazao natpis zahvale nedavno preminulom dopredsjedniku Villarreala Joseu Manuelu Llanezi. Suci uvijek dodjele žuti karton u slučaju kad igrač skine dres, no iako je Baena samo pokazao poruku ispod majice, sudac Ricardo Bengoetxea mu je pokazao žuti karton. Da stvar bude još gora igrač Villarreala je već šest minuta ranije bio upisan u bilježnicu pa mu ne ovo bio drugi žuti, odnosno isključujući crveni karton.

Uslijedili su prosvjedi Baene, njegovih suigrača, a mogli smo čuti i zvižduke s tribina. Na kraju ipak neće toliko žaliti jer je njegova momčad unatoč igraču manje na travnjaku ipak došla do sva tri boda. Nicolas Jackson je donio veliko slavlje Žutoj podmornici u zadnjoj minuti sučevog dodatka nakon još jedne asistencije Danija Pareja svladao gostujućeg vratara za konačnih 2-1.