NAVIJAO JE ZA DANSKU? / VIDEO Ovo su reakcije srpskog komentatora na pobjedu Hrvatske: Urlao na pogodak Danske pa ostao šokiran

Utakmicu se prenosila i u Srbiji, a za razliku komentatora iz Slovenije i BiH, Srbi još uvijek ostaju dosta neobjektivni i kao da navijaju protiv Hrvats

23.9.2022.
17:27
Goran Stanzl/PIXSELL

Hrvatska nogometna reprezentacija je u četvrtak upisala veliku pobjedu rezultatom 2-1 u Maksimiru protiv Danske. Nakon prvih 45 minuta nije bilo pogodaka da bi Vatreni pogotkom Sose u 49. minuti susreta ekspresno poveli u nastavku.

UTAKMICA ODLUKE /

Spektakularna predstava Dalićevih trupa na Maksimiru: Hrvatska slavila protiv Danske i došla na korak do završnice

Sve je izgledalo idealno. Hrvatska je dominirala, no onda u 77. minuti Eriksen zabija sjajno iz daljine i izjednačuje rezultat. Tim pogotkom sve je ponovno bilo na početku i gosti su na tablici imali dva boda više. Da to ne završi tako pobrinuo se Lovro Majer koji je nakon primljenog pogotka ušao u 78. minuti i samo minutu nakon toga odgovorio kirurški precizno za konačnih 2-1 i veliko slavlje Vatrenih pred 22 tisuće navijača.

Hrvatska je tako na korak do prolaska među četiri najbolje europske momčadi u Ligi nacija i ima deset bodova na kontu. Vatreni imaju bod više od Danske uoči zadnjeg kola grupne faze koje će igrati na domaćem terenu protiv Francuske, dok će naši reprezentativci gostovati u Beču protiv Austrije.

Utakmicu se prenosila i u Srbiji, a za razliku komentatora iz Slovenije i BiH, Srbi još uvijek ostaju dosta neobjektivni i kao da navijaju protiv Hrvatske što nema nikakvog smisla. Ako želite čuti kakve su bile reakcije srpskog komentatora na jučerašnje pogotke kliknite na link OVDJE.