VATRENI NA UDARU KRITIKA: / Legendarni Englez prozvao Kovačića poslije teškog poraza Chelseaja; 'Nije bio niti približno dobar'

U prvom poluvremenu sve je bilo gotovo

4.1.2021.
8:19
PROFIMEDIA

U derbiju 17. kola Engleske lige Manchester City je s 3-1 nadigrao u gostima Chelsea i uhvatio priključak s vodećima.

Sve je na Stamford Bridgeu bilo gotovo u okviru 16 minuta prvog dijela. U 18. minuti pogađa Gündogan, a samo dvije minute kasnije Foden, da bi u 34. minuti nakon dugačke kontre, u kojoj je Chelsea izgubio loptu u šesnaestercu Cityja, Sterling pogodio vratnicu, a na odbijenoj lopti je De Bruyne, koji donosi nedostižnih 3-0. U sudačkoj nadoknadi Callum Hudson-Odoi postiže počasni gol za Chelsea.

Nije zadovoljio

Mateo Kovačić je igrao za domaće do 77. minute. A ono što je pokazao na terenu nije se svidjelo legendarnom beku Manchester Uniteda Garyju Nevilleu.

"Moram naglasiti da vezni red s Kanteom, Mountom i Kovačićem nije bio niti približno dobar. Pogotovo u prvih 20 minuta. Dozvolili su Manchester Cityju da se razmašu. Bekovi Chilwell i Azpilicueta su se mučili, ali taj se vezni red stvarno mučio da uhvati ritam", poručio je Neville.