PODRŽALI GA I SUIGRAČI / Utakmica Serie A prekinuta zbog rasističkih komentara: Vratar Rossonera napustio travnjak

Maresca je nakon 30 minuta privremeno zaustavio utakmicu, a zatim je prišao delegatu koji je preko razglasa upozorio navijače

20.1.2024.
23:28
profimedia

Milan je u 21. kolu Serie A gostovao kod Udinesea te pobijedio rezultatom 3-2, ali utakmicu nisu obilježili dobri trenuci.

SVI U HAJDUKA /

Rakitić čestitao Perišiću na dolasku u Hajduk, a onda mu je on uputio poziv: Nakon toga počela invazija komentara

Utakmica je u jednom trenutku bila prekinuta jer je golman gostujuće momčadi Mike Maignan napustio travnjak zbog rasističkih uvreda koje su dobacivali navijači s tribina.

Naime, sudac Fabio Maresca nije reagirao na rasističke komentare stoga je Maignan odlučio stvar uzeti u svoje ruke i pokupiti se s terena, a zatim ga je podržalo i nekoliko njegovih suigrača.

Maresca je nakon 30 minuta privremeno zaustavio utakmicu, a zatim je prišao delegatu koji je preko razglasa upozorio navijače Udinesea da će se utakmica prekinuti u potpunosti ukoliko nastave s uvredama i tek tada se vratar Milana odlučio vratiti na travnjak.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.