UNITED PREGAZIO BOURNEMOUTH NA KRILIMA POGBE: / Utrpali im četiri komada i poslali poruku upozorenja Tottenhamu

Crveni vragovi upisali su već treću pobjedu u jednako toliko utakmica pod Solskjaerom

30.12.2018.
19:38

Nogometaši Manchester Uniteda pobijedili su na Old Traffordu Bournemouth sa 4-1 (3-1) u posljednjoj utakmici 20. kola engleskog prvenstva te su se tako zadržali na prosjeku postignutih i primljenih pogodaka otkako je Ole Gunnar Solskjear zamijenio Josea Mourinha.

Dominirali cijelu utakmicu

U trećoj uzastopnoj pobjedi "crvenih vragova" prva dva pogotka postigao je Paul Pogba u 5. i 33. minuti. Na 3-0 je u 45. minuti povisio Marcus Rashford, a dvije minute poslije Ake je smanjio zaostatak gostiju. U nastavku se u strijelce upisao i Romelu Lukaku u 72. minuti, a za pogodak mu je asistirao Pogba.

U ranije odigranim nedjeljnim utakmicama Chelsea i Manchester City ostvarili su pobjede gostujući kod Crystal Palacea, odnosno Southamptona, čime su zadržali isti zaostatak na ljestvici za vodećim Liverpoolom.