U DVIJE I POL SEKUNDE ČETIRI PUTA POGODILI STATIVU: / Ne vjerujete da je to moguće? Onda pogledajte video

Sve što je moglo krenuti krivo za nogometaše Duisburga u utakmici devetog kola druge njemačke lige, krenulo je...

4.10.2017.
11:45
Screenshot

Poražen je Duisburg na gostovanju kod Fortune Düsseldorf s 1-3, a već je u šestoj minuti utakmice gubio s 0-2. Stvari su dodatno krenule nizbrdo za goste kada je u 12. minuti jedanaesterac promašio Moritz Stoppelkamp.

AUTOGOL ZA PAMĆENJE: /

Ako je već morao zabiti u svoju mrežu, onda dobro da je to bilo ovako spektakularno

Odmah nakon toga primili gol

Najbizarniji i najbolniji trenutak utakmice za Duisburg ipak se dogodio u 53. minuti kada su njegovi igrači uspjeli u jednom napadu čak četiri puta poslati loptu u - stativu! I sve to unutar samo dvije i pol sekunde!

Potpuno demoralizirani nakon toga, nogometaši Duisburga su dvije minute kasnije primili i treći gol i priča je bila završena. Do kraja su uspjeli još samo ublažiti poraz i to je bilo sve.

Nakon devet kola Duisburg je na 15. mjestu, tik iznad zone ispadanja, dok je Fortuna vodeća momčad druge lige s tri boda više od Holstein Kiela.