TO JE NAŠ MAESTRO / Twitter 'izgorio' nakon profesorske vanjske: Modrićev utjecaj je nevjerojatan

Na Twitteru je bilo riječi o Modrićevom utjecaju

11.3.2023.
17:57

Nogometaši Real Madrida pobijedili su na Bernabeu Espanyol s 3-1 u utakmici 25. kola španjolske Primere.

NA MINUS ŠEST /

Real Madrid nastavlja lov na Barcelonu: S Modrićem u prvih 11 nakon preokreta srušili Espanyol

Espanyol je poveo već u osmoj minuti, strijelac je bio Joselu, ali je Real dokraja poluvremena preokrenuo. Najprije je Vinicius Junior u 22. minuti svojim 19. golom ove sezone poravnao na 1-1, a onda je Eder Militao doveo Real u vodstvo golom u 39. minuti. Konačan rezultat postavio je Marco Asensio u 93. minuti.

Luka Modrić je igrao do 72. minute, a iako nije upisao ni gol ni asistenciju, njegov utjecaj je svejedno prisutan.