KAKO TO MISLIŠ EDINE / Sjajni Džeko odigrao fantastičnu utakmicu pa hladno ispalio: 'Srećom, nije bilo Brozovića'

Inter je izborio osminu finala Lige prvaka

27.10.2022.
9:01

Inter iz Milana je bez velikih poteškoća razvalio Viktoriju Plzen s 4:0, čime su osigurali nastavak natjecanja u Ligi prvaka. Neazzuri će tako zaigrati u osmini finala, što je veliki uspjeh za klub s obzirom na rezultate posljednjih godina, a i činjenice da su se našli u iznimno teškoj grupi.

PRESTRAŠNO /

Imamo li mi to promašaj godine u Ligi prvaka? Liverpool ga platio 100 milijuna eura da zabija, a pogledajte kakvu je šansu zapucao

Inter je pokraj Bayerna i Barcelone uspio doći do drugog mjest u skupini. U visokoj pobjedi Intera, fantastičan je bio bosanskohercegovački reprezentativac Edin Džeko, koji je postigao dva pogotka. Jedan gol zabio je i Henrik Mkhitaryan, a u strijelce se upisao i Romelu Lukaku koji se vratio nakon ozljede i ušao u igru tek u 83. minuti susreta.

Igračem susreta proglašen je upravo Džeko, koji je svoju nagradu primio nakon utakmice pa sve oduševio izjavom.

Legenda

"Srećom, nije bilo Brozovića pa sam ja dobio tu nagradu i mogu ju odnijeti kući svom sinu", ispalio je 36-godišnji BiH napadač i tako dobrano nasmijao navijače, ali i igrače Intera. Inače, Broz je propustio utakmicu jer se oporavlja od ozljede koju je zadobio na reprezentativnim dužnostima.

"Prvih 10, 15 minuta nismo pretjerano dobro igrali, ali smo zato ostatak susreta bili dobri. Radim ono što moram za momčad, to mi je dužnost. Nekada to ide bolje, nekada lošije, ali ja uvijek dajem sve od sebe, čak i s 36 godina na leđima", dodao je. Komentirao je i situaciju u Interu, naime, na krjau sezone mu ističe ugovor s talijanskim velikanom.

"Ne razmišljam trenutno o tome, ne znam kad ćemo pričati o novom ugovoru. Osjećam se dobro i znam da još mogu igrati na najvišem nivou, a onda će sve ostalo doći. Vidjet ćemo u kojem ću klubu završiti sljedeće sezone", zaključio je.