KAO U NAJBOLJIM DANIMA / Show Brune Petkovića: Pogledajte kako je često kritizirani dinamovac prvo briljantno asistirao pa sam majstorski zabio

Dinamo je u drugom poluvremenu protiv Škendije igrao u potpuno različitom sastavu od onoga koji je započeo susret

26.6.2022.
20:33
Sanjin Strukic/PIXSELL

Nogometaši Dinama u prvoj prijateljskoj utakmici na pripremama u Lendavi su pobijedili makedonsku Škendiju rezultatom 3:0.

PRVA UTAKMICA NA PRIPREMAMA /

Dinamo deklasirao Makedonce: Drmić zabio prvijenac za Modre, Petković oduševio majstorijama

Trener Dinama Ante Čačić na poluvremenu je promijenio cijelu momčad., tako da su Modri igrali u dva potpuno različita sastava.

Pri gol za Dinamo zabio je Josip Drmić u 16. minuti, a u drugom poluvremenu uslijedio je show igrača koji je prošle sezone bio često kritiziran, Brune Petkovića.

On je prvo u 54. minuti majstorski asistirao Komnenu Andriću koji zabija za 2:0. Taj potez možete vidjeti OVDJE.

U 81. minuti Petković je i sam zabio, nakon što je primio loptu sjurio se prema golu, riješio se čuvara i neobranjivo pogodio s ruba šesnaesterca. Pogodak možete vidjeti OVDJE.