PRVA UTAKMICA NA PRIPREMAMA / Dinamo deklasirao Makedonce: Drmić zabio prvijenac za Modre, Petković oduševio majstorijama

Pogotke za Dinamo zabili su Drmić, Andrić i Petković

26.6.2022.
20:34
Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Nogometaši Dinama u prvoj prijateljskoj utakmici na pripremama u Lendavi su pobijedili makedonsku Škendiju rezultatom 3:0.

'TUŽNO JE OPROSTITI SE POSLIJE 15 GODINA' /

Zvijezda Dinama otputovala u Njemačku, uskoro i službeno postaje igrač momčadi koju vodi Niko Kovač

Modri su u vodstvo došli u 16. minuti, kada je prvi svoj gol za zagrebački klub zabio švicarski napadač Josip Drmić, koji je stigao ovoga ljeta na Maksimir. Rezultat se nije mijenjao do kraja prvog poluvremena, a u nastavku je prednost Modrih povisio Komnen Andrić u 54. minuti.

Andrić je poentirao nakon briljantnog dodavanja Brune Petkovića kojime je izbacio cijelu obranu makedonske momčadi.

Petković je u završnici utakmice novim lijepim potezom i sam zabio treći gol za Dinamo. Lijepo se u 81. minuti riješio čuvara pa zabio s ruba šesnaesterca.

Dva sastava

Trener Dinama Ante Čačić na poluvremenu je promijenio cijelu momčad.

Dinamo u prvom poluvremenu: Zagorac; Štefulj, Lauritsen, Theophile-Catherine, Moharrami; Ademi ; Špikić, Tolić, Ljubičić, Emreli; Drmić

Dinamo u drugom poluvremenu: Nevistić; Bočkaj, Perić, Dilaver, Ristovski; Mišić, Gojak; Menalo, Petković, Jurić; Andrić