'KRALJEVI' ĆE POLUDJETI KADA OVO VIDE / Sheriff nakon nevjerojatne pobjede nad Real Madridom objavio prigodnu fotografiju

Sheriff je u drugom kolu Lige prvaka pobijedio Real Madrid s 2:1

29.9.2021.
8:35

Moldavski Sheriff, momčad koja je izbacila Dinamo u play-offu Lige, u utorak je na gostovanju u Španjolskoj pobijedio slavni Real Madrid s 1:2 i napravio jednu od najvećih senzacija u povijesti LP.

PRAVA POSLASTICA /

Senzacija nad senzacijama u Ligi prvaka. Pogledajte kako je Sheriff srušio Real Madrid dvama spektakularnim golovima

Da bi večer u Madridu mogla biti čudna nagovijestio je Jakšibajev koji je u 25. minuti doveo goste u vodstvo. Real je napadao, pokušavao i tek u 65. minuti izjednačio kada je Benzema pogodio s bijele točke. Odmah nakon izjednačenja u igru je ušao i kapetan Vatrenih Luka Modrić koji je vrlo brzo imao sjajnu šansu, ali je njegov gromoviti udarac uspio "tek" nokautirati suparničkog vratara.

U samoj završnici utakmice pobjednički gol za Sheriff zabio je Thill.

Nakon senzacionalne pobjede u Madridu, Sheriff je objavio fotografiju kojom je "bocnuo" veliki Real te oduševio nogometne fanove diljem svijeta.