PRAVA POSLASTICA / Senzacija nad senzacijama u Ligi prvaka. Pogledajte kako je Sheriff srušio Real Madrid dvama spektakularnim golovima

28.9.2021.
23:28

Uvjerljivo najveće iznenađenje večeri je pobjeda Šerifa na Santiago Bernabeu protiv madridskog Reala (2-1) u skupini D. Moldavski klub, koji je u kvalifikacijama izbacio hrvatskog prvaka Dinama, do pobjede je došao u 89. minuti golom Thillija.

Da bi večer u Madridu mogla biti čudna nagovijestio je Jakšibajev koji je u 25. minuti doveo goste u vodstvo. Real je napadao, pokušavao i tek u 65. minuti izjednačio kada je Benzema pogodio s bijele točke. Odmah nakon izjednačenja u igru je ušao i kapetan Vatrenih Luka Modrić koji je vrlo brzo imao sjajnu šansu, ali je njegov gromoviti udarac uspio „tek“ nokautirati suparničkog vratara.

A GOL POTPUNO PRAZAN /

Jedan od najgorih promašaja u povijesti Lige prvaka. Zvijezda Manchester Cityja pogodila prečku s oko metra udaljenosti

Golove Sheriffa pogledajte OVDJE i OVDJE.

Nakon dva odigrana kola ovu skupinu gdje su Real, Inter i Šahtar predvodi Šerif sa svih šest bodova.