LA LIGA / Real Madrid prosuo bodove kod imenjaka Betisa: Modrić kao kapetan izašao iz igre prvi

Nogometaši Betisa i madridskog Reala odigrali su 1-1 u utakmici 16. kola španjolskog prvenstva pred više od 50.000 gledatelja na stadionu Benito Villamarin u Sevilli.

9.12.2023.
18:31

Vodeća momčad prvenstva došla je do vodstva u 53. minuti kad je mrežu zatresao Jude Bellingham i došao do svog 12. prvenstvenog pogotka u sezoni. Aitor Ruibal je izjednačio na 1-1 u 66. minuti.

PRVI HNL DVOBOJ DANA /

Gorica i Istra podijelili bodove: Domaćini od treće minute uz igrača manje održali 'nulu'

Luka Modrić je do 70. minute nosio kapetansku vrpcu, a tad ga je Carlo Ancelotti zamijenio Danijem Ceballosom.

Real Madrid je po treći put ove sezone osvojio samo bod i s 39 bodova je na vrhu ljestvice. Bod manje, ali i utakmicu manje, ima Girona koja će u nedjelju gostovati na Olimpijskom stadionu kod trećeplasirane Barcelone (34 boda).

Pobjeda Las Palmasa

Betis je s 26 bodova na sedmoj poziciji.

U prvoj utakmici subotnjeg programa Las Palmas je pobijedio Alaves s 1-0 na gostovanju u Vitoriji. Pobjedu gostima donio je Kirian Rodriguez golom u 31. minuti dvoboja. Alavesu su u drugom poluvremenu dva pogotka poništena na intervenciju VAR-a, zbog zaleđa.

Za Las Palmas je to sedma pobjeda u ovoj sezoni pa se momčad s Kanara s 24 boda nalazi na osmom mjestu ljestvice LaLige. Alaves je sa 16 bodova ostao na 13. poziciji.

U subotu su na rasporedu još dva dvoboja: Villarreal - Real Sociedad (18.30 sati) i Mallorca - Sevilla (21.00).

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počelo je 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.