PRVI HNL DVOBOJ DANA / Gorica i Istra podijelili bodove: Domaćini od treće minute uz igrača manje održali 'nulu'

Nogometaši Gorice i Istre 1961 u utakmici 18. kola igrali su 0-0. Gosti iz Pule gotovo čitavu su utakmicu imali igrača više jer je već u 3. minuti zbog profesionalnog prekršaja isključen stoper domaćih Krizmanić, ali igrači Istre 1961 nisu znali materijalizirati brojčanu nadmoć

9.12.2023.
17:04
Sasa Miljevic/PIXSELL

Dvoboj je protekao u jalovoj terenskoj inicijativi gostiju koji praktički nisu stvorili niti jednu priliku za pogodak.

PRIPREME ZA EP /

Tucak okupio Barakude: 'Cilj je medalja i OI u Parizu'

S druge strane, Gorica se nakon nesmotrenosti Krizmanića ograničila na obranu svog gola i osvajanju boda.

Krizmanić je u 3. minuti izgubio kontrolu nad loptom na nešto više od 20 metara od svog gola, nje se domogao Mliar i krenuo prema kaznenom prostoru, ali ga je Krizmanić oborio s leđa neposredno ispred linije 16-erca.

Četvrta Gorica sada ima 27 bodova, tri manje uz dvije utakmice više od trećeg Dinama, a četiri više od petog Osijeka, dok je Istra 1961 sedma sa 18 bodova, koliko ima i šesta Lokomotiva, a bod manje imaju osmi Varaždin i deveti Slaven Belupo.

Na vrhu je Hajduk sa 40 bodova, osam više uz dvije utakmice više od druge Rijeke, dok je na dnu Rudeš sa samo četiri boda.

Utakmice hrvatskih rukometašica u drugom krugu možete uživo gledati na programu RTL Kockica te na platformi Voyo uz stručnog komentatora Filipa Brkića