DRAMA U S. ARABIJI / Rakitić zamijenjen na poluvremenu, a onda je krenuo šou koji je odlučen u 98. minuti

Na terenu je danas bio i bivši kapetan Dinama Domagoj Antolić čiji je Damac kod kuće s minimalnih 1-0 pobijedio Al Wehdu

7.3.2024.
17:29

Ivan Rakitić zamijenjen je na poluvremenu utakmice 23. kola prvenstva Saudijske Arabije u kojoj je njegov Al Shabab na domaćem terenu izgubio od Al Feihe 3-2.

PLAVI 'PAKAO' /

Dinamo na dan utakmice s PAOK-om objavio da je cijeli sjever rasprodan

Svi golovi pali su nakon izlaska bivšeg hrvatskog reprezentativca, a gosti su golovima Onyekurua u 50. i 74. minuti stigli do 2-0. Al Dakheel je autogolom u 86. vratio domaćinima nadu, da bi u 89. za 2-2 zabio Diallo.

Gosti su do tri boda stigli golom u osmoj minuti sudačke nadoknade kada je pogodio Zaydan.

Na terenu je danas bio i bivši kapetan Dinama Domagoj Antolić čiji je Damac kod kuće s minimalnih 1-0 pobijedio Al Wehdu. On je na terenu bio do 87. minute, a trenutak odluke dogodio se u 22. minuti kada je autogol zabio Al Bukhari.

Gostima je inače u 12. minuti sudačke nadoknade nakon reakcije VAR-a poništen gol za 1-1.

Spektakularnu FNC 15 priredbu iz Ljubljane možete gledati u prijenosu UŽIVO 30. ožujka na Voyo platformi.