PSG SE IZVUKAO U NADOKNADI / Rakitić izvukao deblji kraj protiv Brozovića i Ronalda, Leko opet izgubio

PSG je jedini ligaški poraz ove sezone upisao u rujnu prošle godine od Nice (2-3). S druge strane Rennes je ovim remijem prekinuo niz od šest uzastopnih pobjeda.

25.2.2024.
21:08

U susretu 27. kola belgijskog nogometnog prvenstva Standard, kojeg vodi hrvatski stručnjak Ivan Leko, je uzgubio na gostovanju kod lidera prvenstva Union Saint-Gilloisea sa 1-2.

POBJEDA U SEVILLI /

Hrvati se u Nizozemskoj nisu proslavili: Betis nakon Dinama izašao iz krize

Bio je to četvrti Lekin poraz u sedam susreta otkako je u siječnju preuzeo Standard uz samo jednu pobjedu.

Domaćin je poveo u 35. minuti golom Gustafa Nilssona iz kaznenog udarca, a tri minute kasnije Dennis Eckert Ayensa je povećao na 2-0.

Lekina momčad je smanjila u 50. minuti preko Mousse Djenepa, što se na koncu pokazalo kao konačan rezultat. Stipe Perica je za Standard zaigrao od 76. minute.

PSG remizirao

U susretu 23. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je na Parku prinčeva odigrao 1-1 protiv Rennesa izborivši remi golom u sedmoj minuti nadoknade.

Gosti su poveli u 33. minuti golom Aminea Gouirija i kada se već činilo kako će PSG upisati tek drugi poraz ove sezone, Goncalo Ramos je izjednačio u sedmoj minuti nadoknade iz kaznenog udarca.

U pregledu nogometnih događanja treba napomenuti i okršaj Ivana Rakitića koji je s Al Shababom ugostio Cristiana Ronalda i Marcela Brozovića, a Al Nassr je slavio s 3:2.

Hrvatska ženska rukometna reprezentacija u dvije utakmice protiv Rumunjske može napraviti veliki korak prema prvom mjestu. Dvoboje 28. veljače i 3. ožujka pratite na Voyo.