PROBLEM ZA DALIĆA I KOVAČA: / Rebić zbog ozljede izašao iz igre, Eintracht porazom sve dalje od LP

Rebić je već u prvom dijelu morao izaći zbog ozljede

1.4.2018.
17:05

Hrvatski reprezentativac i nogometaš Eintrachta iz Frankurta Ante Rebić kojeg trenira Niko Kovač morao je napustiti igru na gostovanju kod Werdera već u 39. minuti. Umjesto njega Kovač je na teren poslao Marca Fabiana, a ozljeda Hrvata mogla bi zadati glavobolje hrvatskom izborniku Zlatku Daliću.

ANTE REBIĆ: Igrač koji je na klupu gurnuo Perišića opisao odnose u reprezentaciji, a onda otkrio i kakav je Čačić uistinu bio izbornik

Baš je Rebić bio "otkriće" američke turneje, a posebno se istaknuo predstavom protiv Meksika kada su Vatreni minimalno slavili.

Krilni napadač je kod izlaska iz igre pokazao kako je vjerojatno u pitanju ozljeda lista, ali zasad nema dodatnih informacija o težini ozljede.

Podsjetimo, na utakmici protiv Meksika ozlijedio se veznjak Milan Badelj koji će pauzirati nekoliko tjedana.

Inače, Eintracht je izgubio od Werdera 2:1 te tako upisao treći poraz u posljednjih pet utakmica i sve više poustaje u borbi za Ligu prvaka. Werder je poveo golom Januzovića u 28. minuti, izjednačio je Jović u 53., a konačnih 2:1 postavio je autogolom branič gostiju David Abraham.

Frankurt je trenutačno šesti, ali na samo tri boda je od treće Borussije Dormtmund. Werder je jedanaesti.