SIGURNO VAM JE PROMAKLO / Pogledajte kako se Modrić sukobio s Vidalom, u jednom trenutku su se hvatali za vrat

Modrićev jubilej malo je pokvario i incident iz 64. minute

7.12.2021.
23:51

U skupini D tek su se u međusobnom dvoboju u Madridu Real i Inter borili za prvo mjesto na ljestvici. Talijanskom prvaku je trebala pobjeda za skok na tron, no već od 17. minute Inter je bio u minusu. Sjajno je, tada, s petnaestak metara suparničku mrežu naciljao Toni Kroos. Bio je to, ujedno, tisućiti pogodak Reala u povijesti Kupa prvaka / Lige prvaka.

Kao i u prvom međusobnom susretu na San Siru, Inter nije igrao loše i imao je brojne prilike, ali su sve ostale neiskorištene. Potom je u 64. minuti pocrvenio gostujući igrač Barrella, a konačnih 2-0 postavio je Marco Asensio u 79. minuti.

DUBOKI NAKLON ZA MAESTRA /

Dobro zapamtite ovu fotografiju, ona je povijesna. Luka Modrić ušao u elitni klub Lige prvaka i po prvi put bio je kapetan

Modrićev sukob s Vidalom

Inače, Real je u ovom ogledu kapetanski vodio hrvatski reprezentativac Luka Modrić koji je upisao veliki jubilej, stotu utakmicu u karijeri u Ligi prvaka. Time je postao prvi Hrvat u povijesti s takvim dosegom. Modrić je odigrao svih 90 minuta.

No, Modrićev jubilej malo je pokvario i incident iz 64. minute. Tada je Barella dobio crveni karton zbog udaranja Militaa, a nakon prekršaja izbilo je veliko naguravanje u kojem je Modrić napao Artura Vidala. Vidal mu je uzvratio i čak su se u jednom trenutku davili rukama. No, suigrači su ih brzo razdvojili i nisu dobili kazne.