ŠTO SE TO DOGAĐA? / Totalni raspad Liverpoola u Španjolskoj: Pogledajte kako je Villarreal zabio Redsima još jedan gol

Liverpool je u prvom susretu u Engleskoj pobijedio 2:0

3.5.2022.
22:14
Screenshot

U utorak uzvratnu utakmicu polufinala Lige prvaka u Španjolskoj igraju Villarreal i Liverpool i susret nije mogao bolje početi za domaćine koji su poveli već u trećoj minuti.

NEVJEROJATNA UTAKMICA /

Liverpool je u finalu Lige prvaka. Redsi gubili 2:0 od Villarreala pa senzacionalno preokrenuli trima prekrasnim golovima

Prvi gol za Villarreal postigao je Dia nakon lijepe akcije. Prvo je s lijeve strane stigao centaršut na desnu stranu Liverpoolovog peterca, a tamo je Capoue dao povratnu na Diju i ovaj je zakucao u mrežu.

Pogodak za 1:0 možete pogledati OVDJE.

Nakon tog gola igrači Villarreala nisu stali s napadima, a do drugog gola stigli su u završnici prvoga dijela. U 41. minuti Capoue je primio sjajnu loptu na desnoj strani, zatim je zavaljao igrača Liverpoola na rubu kaznenog prostora i centrirao u sredinu gdje je Coquelin skočio najviše i zakucao loptu u mrežu.

Gol za 2:0 možete vidjeti OVDJE

Podsjetimo, Liverpool je u uzvrat ušao s prednošću od dva pogotka iz prve utakmice, a sada, nakon prvog poluvremena uzvrata, ukupni rezultat je 2:2.