PRAVO RUGANJE / Real se poigrao sa Chelseajem, pazite kakve je golčine zabio 'Modrićev sin'... Ovo vrijedi pogledati nekoliko puta

18.4.2023.
23:13

Aktualni europski prvak Real Madrid izborio je plasman u polufinale Lige prvaka nakon što je u uzvratnom susretu četvrtfinala na Stamford Bridgeu pobijedio Chelsea sa 2-0 potvrdivši identičnu pobjedu iz Madrida.

REAL I MILAN U POLUFINALU LP /

'Kraljevi' ponovno bolji od Chelseaja, Modrićev 'sin' ponizio Bluese usred Londona, Rossoneri izbacili Napoli

Junak susreta bio je dvostruki strijelac Rodrygo (58, 80), no velike zasluge za golove idu i njegovim asistentima Viniciusu i Federicu Valverdeu.

U trenucima najvećeg pritiska "Bluesa", gosti su poveli u 58. minuti. Bila je to sjajna kontra španjolskog sastava. Rodrygo je projurio po desnoj strani pored Trevoha Chalobaha, ušao u kazneni prostor te na drugoj stativi uposlio Viniciusa koji je vratio Rodrygu na pet metara, a ovaj pogodio za vodstvo gostiju. Taj pogodak možete vidjeti OVDJE.

Drugi pogodak rodrygo je zabio u 80. minuti.  Vinicius je proigrao Valverdea koji je bez ikakvih prošao kroz obranu Chelsea, te nesebično dodao do Rodryga koji je u praznu mrežu zabio za 2-0.