NAPETO DO KRAJA / Chelsea i Liverpool remizirali sedmi put zaredom

Još jednom bez pobjednika između Bluesa i Redsa

13.8.2023.
20:08

I druga nedjeljna utakmica prvog kola engleske Premier lige završena je bez pobjednika, a u derbiju na Stamford Bridgeu domaći Chelsea i Liverpool odigrali su 1-1.

PREMIER LIGA /

Newcastle misli ozbiljno, utrpali su pet komada Aston Villi

Gosti su poveli u 18. minuti, kad je sjajnu loptu Mohameda Salaha kolumbijski napadač Luis Diaz proslijedio u mrežu. U 29. minuti se činilo da je Liverpool došao i do drugog pogotka, ali je provjerom u VAR sobi utvrđeno da je strijelac Salah bio u minimalnom zaleđu.

U 37. minuti Chelsea je izjednačio, a strijelac je bio novopridošli francuski branič Axel Disasi, koji je u prijelaznom roku došao iz Monaca u momčad koju od ove sezone vodi Mauricio Pochettino.

Domaći navijači su u 39. minuti počeli slaviti vodstvo svoje momčadi, ali je, kao i deset minuta prije u Liverpoolovom slučaju, pogodak poništen zbog zaleđa u kojem se našao strijelac Benjamin Chilwell, asistent kod izjednačujućeg pogotka.

Navijači Liverpoola neće biti zadovoljni zbog sudačkih odluka. U 54. i 90. minuti vrlo sumnjive situacije dogodile su se pred vratima Plavaca, ali sudac se nije odlučio na najstrožu kaznu.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.