OVO JE PRESTRAŠNO I BOLNO ČAK I KAD SE SAMO GLEDA: / Heerenveenov golman poput MMA borca koljenom nokautirao suigrača

PSV i Heerenveen odigrali su 2-2

17.2.2018.
22:18
Screenshot

Dominantan hod PSV-a nizozemskim prvenstvom malo je usporen 2-2 remijem kojeg je lider Eredivisije ostvario u utakmici protiv Heerenveena u subotu. Tek druga podjela bodova je to za vodeću momčad ljestvice koja ima i dva poraza uz 20 pobjeda.

PSV je na poluvremenu utakmice imao prednost od 2-0, ali crveni karton Lozana zbog udaranja suparnika u lice usmjerio je utakmicu prema konačnih 2-2 na Philips stadionu pred više od 33,000 okupljenih.

Svi oni mogli su vidjeti i stravičnu scenu u 86. minuti kada je vratar gostujuće momčadi Martin Hansen u istrčavanju na jednu loptu u skoku s visoko podignutim koljenom u lice udario suigrača koji se ostao previjati na travnjaku od bolova. Ružnu i bolnu scenu možete pogledati ispod teksta, a spomenuti trenutak oko četvrte minute zapisa: