HRVAT RASTURA / Vatreni briljirao u jednoj od najjačih liga na svijetu, pogledajte kako su mu se navijači naklonili

Ove sezone igra fantastično, zabija i asistira redovito

21.11.2021.
16:07

Hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić bio je strijelac dva pogotka i asistent za još jedan u visokoj 5-2 (3-1) domaćoj pobjedi Atalante protiv Spezije u prvom susretu 13. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

TIHI JUNAK VATRENIH /

Kakvog to igrača imamo, rastura u jednoj od najjačih liga na svijetu, a po jednoj stvari nisu mu ravni ni Modrić ni Kovačić

Pašalić je oba pogotka postigao u prvom poluvremenu odlično prativši akcije svojih suigrača te pravovremenim utrčavanjima u kazneni prostor. U 18. minuti pogodio je za poravnanje na 1-1 sa šest metara nakon prolaska Zappacoste po desnom krilu, da bi u 41. minuti bio precizan sa 15-ak metara, a ovoga puta uposlio ga je Zapata koji je s igračem na leđima vukao loptu od sredine igrališta do kaznenog prostora gostiju.

Asistenciju je Pašalić upisao u 83. minuti kada je dodao loptu Murielu za 4-1. Bili su to treći i četvrti pogodak te peta asistencija Pašalića u Serie A ove sezone.

Doprinos Marija Pašalića posebno su prepoznali navijači Atalante koji su mu skandirali, što s može vidjeti na snimci ispod.