DRAMATIČNI TALIJAN / Novinari pitali Ancelottija o Modriću: 'Don Carlo' je krenuo odgovoriti, pa zašutio i nastavio

Novinari su trenera Carla Ancelottija na press konferenciji pitali zašto se Modrić nije ni zagrijavao na susretu s Las Palmasom...

27.1.2024.
20:17

Luka Modrić drugu utakmicu u nizu ostao je na klupi Real Madrida i to u utakmici u kojoj je njegov klub opet stigao do tri boda nakon preokreta.

'GORE' DRUŠTVENE MREŽE /

Burne reakcije navijača na pobjedu Dinama: 'Nekada smo čuvali rezultat protiv Chelseaja i Arsenala'

Kapetan Vatrenih posljednji je put za Kraljeve zaigrao prije 10-ak dana kada je zamijenjen nakon 66 minuta igre u porazu od Atletica 4-2 u Kupu kralja.

"Modrić se nije zagrijavao zato što…", krenuo je Ancelotti pa stao i rekao: "Kada nisam siguran da će ući, ne šaljem ga na zagrijavanje. Poštujem ga u tom smislu. Sve je u redu, bit će spreman za iduću utakmicu."

Real je nakon što je u prošlom kolu kuće okrenulo 0-2 Almerije u pobjedu 3-2, ovog puta na gostovanju kod Las Palmasa u 21. kolu Primere slavilo 2-1, iako su gubili 1-0.

Javier Munoz je zabio za vodstvo domaćina u 53. minuti, da bi u 65. minuti stvari na početak vratio Vinicius Junior. Pobjedu Realu golom u 84. minuti donio je Tchouameni.

Kraljevi su na vrhu ljestvice s 54 boda, dva više od Girone, te čak deset više od Barcelone, koja ima utakmicu manje, dok je Las Palmas osmi s 31 bodom.

Napetu završnicu Europskog prvenstva možete pratiti na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.