NEMA NJIMA POMOĆI / Novi trener isti problemi. Barcelona kiksala protiv totalnog autsajdera. Aguero napustio teren zbog poteškoća s disanjem

Barcelona je povela u 49. minuti golom Memphisa Depaya, a izjednačio je Luis Rioha u 52. minuti

30.10.2021.
23:38
Twitter

Nogometaši Barcelone odigrali su večeras na svom terenu samo 1-1 protiv Alavesa,u utakmici 12. kola Primere, pa se nastavlja agonija katalonskog diva unatoč smjeni trenera.

Barcelona je povela u 49. minuti golom Memphisa Depaya, a izjednačio je Luis Rioha u 52. minuti. Depay je u završnici pogodio vratnicu, pa Barca nije slavila niti u trećem susretu zaredom u Primeri. Napadač Barcelone Sergio Aguero je krajem prvog poluvremena morao napustiti teren zbog problema s disanjem, što je još jedna loša vijest za Blaugranu.

Trener Barcelone B Sergi Barhuan predvodio je večeras premijerno prvu momčad, budući da uprava traži novog trenera nakon smjene Ronalda Koemana. Ovim remijem Barcelona je prekinula niz od dva poraza i zauzima deveto mjesto na ljestvici sa 16 bodova, a Alaves je 16. na tablici s 10 bodova.

Ranije je Valencia na Mestalli svladala Villareal s 2-0 golovima Hugo Guillamóna (43) i Carlosa Solera (77pen).