OVO OD NJIH NISMO OČEKIVALI / Nijemci razbili Makedonce na njihovom terenu pa iza sebe ostavili smeće i otišli

Nijemci su pobjedom u Skopju osigurali odlazak na Svjetsko prvenstvo

12.10.2021.
21:57

Njemačka nogometna reprezentacija u utorak je pobjedom na gostovanju u Skoplju 4-0 protiv Sjeverne Makedonije prva od europskih momčadi osigurala plasman na Svjetsko prvenstvo 2022. u Kataru.

ELF POMEO KONKURENCIJU /

Njemačka postala prva europska reprezentacija koja je osigurala odlazak na Svjetsko prvenstvo

Momčad Hansija Flicka je do uvjerljivog trijumfa došla u drugom poluvremenu. Kai Havertz je u 50. minuti načeo mrežu domaćina. Potom je dva pogotka, u 70. i 73. minuti, vezao Timo Werner, a za konačnih 4-0 pogodio je 18-godišnji Jamal Musiala.

Nijemci su s 21 bodom osigurali prvo mjesto u skupini J, a Sjeverna Makedonija je ostala na 12 bodova i još uvijek je u igri za drugo mjesto koje vodi u doigravanje.

Ovo im ne dolikuje

Dan nakon utakmice u Skopju njemački novinar Stefan Kraus objavio je video iz svlačionice njemačke nogometne reprezentacije na kojemu se vidimo da je 'Elf' za sobom ostavio ogroman nered.

Za sobom su Nijemci ostavili razbacane limenke, boce i ostalo smeće pa su se članovi reprezentacije odmah našli na velikom udaru kritika.