I DALJE U FORMI / Navijači zazivaju povratak bivšeg Vatrenog: 'Umjesto da njega vratite, vrtite igrače koji nisu zaslužili'

"Njegov povratak u reprezentaciju bi jako značio koliko igračima toliko i navijačima", komentar je s najviše lajkova.

13.11.2023.
16:56

U susretu 13. kola španjolskog nogometnog prvenstva, velikom seviljskom derbiju, Sevilla i Real Betis su odigrali 1-1, a pogodak za domaćine zabio je Ivan Rakitić.

NAKON DERBIJA /

Veliki rival, ali i bivši suigrač poklonio se Rakitiću: 'Bili smo više rivali nego suigrači, a divim mu se zbog toga'

Bolju igru Betis je okrunio vodstvom u 72. minuti, a pogodak je postigao Ayoze Perez. Sedam minuta kasnije domaćin je izjednačio nakon fantastičnog gola Ivana Rakitića. Bivši hrvatski reprezentativac je sjajno opalio sa više od 20 metara pogodivši za 1-1.

Rakitiću je na pogotku čestitao i HNS na svojim službenim stranicama, ali vjerojatno nisu očekivali komentare kakve su dobili.

Naime, navijači Rakitića i dalje žele u reprezentaciji Zlatka Dalića.

"Njegov povratak u reprezentaciju bi jako značio koliko igračima toliko i navijačima. Raketa vrati se", komentar je s najviše lajkova.

I dalje omiljen kod navijača

Slijede komentari poput: "Vratite Raketu. Kriza je. Ne treba nam tvrdoglavost", "Vratite Ivana u reprezentaciju jer je maestralan igrač i trenutno najpotrebniji u prvoj postavi", "Umjesto da njega zamolite i da ga vratite, vi se vrtite u krug igrača koji odavno nisu zaslužili nosit hrvatski dres", "Glupost da ga se ne zove" i "S Raketom na Euro."

Podsjetimo, Rakitić se povukao iz reprezentacije nešto više od dvije godine nakon osvojenog srebra na Svjetskom prvenstvu u Rusiji. Bivši igrač Basela, Schalkea i Barcelone za Hrvatsku je nastupio 106 puta i zabio 15 golova

Svjetsko rukometno prvenstvo za žene ekskluzivno od 29. studenoga gledajte na VOYO