BRAVO DOMINIK! / Nastavio se savršen niz Livakovićevog Fenera: Pala je 'petarda', Džeko zabio hat-trick

Dominik Livaković, vratar Fenerbahçea, nije imao puno posla jer domaćini za koje igra Josip Vuković nisu uputili nijedan udarac u okvir gola

29.10.2023.
22:25

Fenerbahçe je produžio svoj izvanredan niz pobjeda u 10. kolu Super lige, pobjedivši Pendikspor rezultatom 5:0 na gostujućem terenu. Ova pobjeda je 19. uzastopna Fenerbahçea u isto toliko utakmica koje su odigrali ove sezone u svim natjecanjima.

UŽAS NA TERENU /

Poznati golgeter kolabirao pred sam kraj utakmice: Prije toga zabio i asistirao

Heroj utakmice bio je Edin Džeko, koji je postigao hat-trick (u 65., 77. i 87. minuti), čime je dostigao Maurija Icardija iz Galatasaraya na vrhu ljestvice strijelaca s po 10 golova. Treba napomenuti da je Džeko postigao svoje golove nakon što je Fenerbahçe već vodio 2:0 - prvi gol postignut je u 30. minuti autogolom Canpolata, a prednost je udvostručena u 42. minuti golom Kahvecija.

Dominik Livaković, vratar Fenerbahçea, nije imao puno posla jer domaćini za koje igra Josip Vuković nisu uputili nijedan udarac u okvir gola. Ovo je bila peta utakmica u kojoj nije primio gol dok je branio boje turskog kluba, a ukupno je nastupio u osam.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo