OČITAO BUKVICU / Modrićev kapetan stao u Lukinu obranu pa rekao: 'Nisam ni ubojica ni kriminalac'

Real je slavio kod najvećeg konkurenta u skupini, Napolija, i napravio veliki korak ka nokaut fazi

4.10.2023.
9:15

Nogometaši Real Madrida slavili su s 3-2 kod Napolija u 2.kolu Lige prvaka, dok su poraze upisali Manchester United i Arsenal.

OGLASIO SE I DON CARLO /

U Realu se spremaju na najgore? 'Dan kada se Modrić umirovi ostat će zauvijek zapisan u mom sjećanju'

Real je slavio kod najvećeg konkurenta u skupini Napolija i napravio veliki korak ka nokaut fazi. Talijanski prvak je poveo golom Norvežanina Lea Ostgarda nakon greške vratara Kepe, a Real je preokrenuo u prvom dijelu pogocima Viniciusa i BelinghamaZielinski je iz penala izjednačio u 54. minuti, a pobjedu je Kraljevskom klubu donio Federico Valverde bombom u 78. minuti.

Spektakularni KSW 87 ekskluzivno 14. listopada samo na stream platformi Voyo

Luka Modrić je ušao u igru u 64. minuti, a o njegovoj igri je pričao kapetan Nacho: "Ako ćemo sumnjati ili otpisati Modrića nakon jedne utakmice, onda smo ludi. On je jako važan igrač za nas."

Kapetan Real Madrida Nacho Fernandez u posljednjem je ligaškom dvoboju protiv Girone zbog iznimno grubog prekršaja na Portuu dobio izravan crveni karton. Španjolski branič ne može konkurirati u iduće tri utakmice Kraljevskog kluba, a morat će i platiti 600 eura, dok će klub morati izdvojiti 1050 eura.

"Ovo su mi teški dani, nisam ni ubojica ni kriminalac, samo mi je važno da je igrač Girone dobro."

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo