NEKI BOLJI DANI / Modrićeva gesta na Instagramu zadivila je brojne obožavatelje, pogledajte što je poručio bivšem suigraču

Casemiro je sjajno uzeo loptu prije trećeg gola i uposlio Portugalca

10.10.2022.
11:12

U posljednjoj utakmici nedjeljnog programa 9. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester United je kao gost svladao Everton sa 2-1 (2-1).

NEZAUSTAVLJIV JE /

Manchester United svladao Everton, Cristiano Ronaldo zabio 700. klupski gol za pobjedu 'Crvenih vragova'

Sva tri gola postignuta su u prvom poluvremenu, Everton je poveo u 5. minuti sjajnim udarcem Iwobija sa 20-ak metara, no već u 15. minuti Antony je poravnao preciznim šutom sa 15-ak metara s desne strane, da bi pobjedu Unitedu osigurao Cristiano Ronaldo u 44. minuti, prizemnim udarcem s ruba kaznenog prostora s lijeve strane.

Casemiro je sjajno uzeo loptu prije trećeg gola i uposlio Portugalca, ta asistencija je podsjetila na slavne dane Real Madrida početkom prošlog desetljeća.

Poznata fraza

Brazilac je Instagramu nakon utakmice pohvalio svoju novu ekipu, a u komentare mu se javio kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić: "Mucho njega, njega", poručio je hrvatski veznjak dugogodišnjem suigraču.

Radi se o frazi koja je zabavljala njih dvojicu tijekom vremena provedenog u Madridu, a spomenuo ju je i u oproštajnoj poruci prilikom odlaska zadnjeg veznog.