AGRESIVNA REAKCIJA / Modrić doživio 'pomračenje uma' nakon što je ponovno prvi zamijenjen: Ancelotti tvrdi da ništa nije vidio

Luka Modrić je do 70. minute nosio kapetansku vrpcu, a tad ga je Carlo Ancelotti zamijenio Danijem Ceballosom.

9.12.2023.
19:47

Nogometaši Betisa i madridskog Reala odigrali su 1-1 u utakmici 16. kola španjolskog prvenstva pred više od 50.000 gledatelja na stadionu Benito Villamarin u Sevilli.

KRALJEVI PROSULI BODOVE /

Modrić kao kapetan predvodio Real koji je kiksao na teškom gostovanju u Andaluziji

Vodeća momčad prvenstva došla je do vodstva u 53. minuti kad je mrežu zatresao Jude Bellingham i došao do svog 12. prvenstvenog pogotka u sezoni. Aitor Ruibal je izjednačio na 1-1 u 66. minuti.

Nije to prvi put da Modrić izlazi iz igre kao prva izmjena, a nakon što mu se to ponovno dogodilo nogom je šutnuo bociču s vodom.

Kada su novinari pitali trenera Real Madrida o tom malom incidentu, on je kratko rekao: "Ne znam što je bilo."

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počelo je 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.