BRAVO LUKA / Majstor ostaje majstor: Modrić zabio i asistirao u uvjerljivoj pobjedi Reala

Luka je inače počeo utakmicu kao kapetan Reala, no kada je u 35. minuti Alaba napustio teren zbog ozljede, vrpcu je predao Nachu koji je ušao u igru.

17.12.2023.
23:03

Real Madrid je u 17. kolu španjolskog prvenstva na Santiago Bernabeuu ugostio Villarreal i slavio 4-1.

LIGA KUP /

Rangersu novi trofej, Barišić asistirao za jedini gol na utakmici

LIGA KUP /

Kraljevi su poveli u 25. minuti kada je Bellingham pogodio nakon asistencije Modrića. Vodstvo udvostručili u 37. kada je strijelac bio Rodrygo.

Nadu gostima vratio je gostima Morales u 54. minuti, no samo deset minuta kasnije za 3-1 pogađa Diaz.

Sve nade gostiju prvim golom sezone 'uništio' je kapetan Vatrenih kada je u 68. lijevicom pogodio za 4-1.

Real je tako preuzeo vrh s 42 boda, jednim više od Girone koja ima i utakmicu manje, dok je Villarreal 14. sa 16 bodova.

Pogledajte spektakularne borbe i nokaute s FNC-a 14 iz Sarajeva samo na platformi Voyo.